КипарПоштенски Пребарување
КипарΛάρνακα/LarnakaΛάρνακα/Larnaka: 6052
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka: 6052

6052

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka
Град :Λάρνακα/Larnaka
Регионот 1 :Λάρνακα/Larnaka
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :6052

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-03
ширина :34.93155
должина :33.60830
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 6052.

Другите се е достапен
Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka,6052 ©2014 Поштенски Пребарување