КипарПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Σίντα/Sinta, Αμμόχωστος/Ammochostos: 5567

5567

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Σίντα/Sinta, Αμμόχωστος/Ammochostos
Град :Σίντα/Sinta
Регионот 1 :Αμμόχωστος/Ammochostos
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :5567

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-04
ширина :35.15370
должина :33.70059
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Σίντα/Sinta, Αμμόχωστος/Ammochostos се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 5567.

Другите се е достапен
Σίντα/Sinta, Αμμόχωστος/Ammochostos,5567 ©2014 Поштенски Пребарување