Qiprokodin postar Query
QiproΚερύνεια/KeryneiaΒαβυλάς/Vavylas: 9630
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Βαβυλάς/Vavylas, Κερύνεια/Keryneia: 9630

9630

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Βαβυλάς/Vavylas, Κερύνεια/Keryneia
Qytet :Βαβυλάς/Vavylas
Rajon 1 :Κερύνεια/Keryneia
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :9630

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-06
gjerësi :35.35094
gjatësi :33.13267
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Βαβυλάς/Vavylas, Κερύνεια/Keryneia është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 9630.

Të tjerët u kërkohet në
Βαβυλάς/Vavylas, Κερύνεια/Keryneia,9630 ©2014 kodin postar Query