КипарПоштенски Пребарување
КипарΛεμεσός/LemesosΛιμνάτης/Limnatis: 4546
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Λιμνάτης/Limnatis, Λεμεσός/Lemesos: 4546

4546

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Λιμνάτης/Limnatis, Λεμεσός/Lemesos
Град :Λιμνάτης/Limnatis
Регионот 1 :Λεμεσός/Lemesos
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :4546

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-02
ширина :34.78960
должина :32.94585
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Λιμνάτης/Limnatis, Λεμεσός/Lemesos се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 4546.

Другите се е достапен
Λιμνάτης/Limnatis, Λεμεσός/Lemesos,4546 ©2014 Поштенски Пребарување