КипарПоштенски Пребарување
КипарΚερύνεια/KeryneiaΆγιος Γεώργιος/Agios Georgios: 9390
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Άγιος Γεώργιος/Agios Georgios, Κερύνεια/Keryneia: 9390

9390

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Άγιος Γεώργιος/Agios Georgios, Κερύνεια/Keryneia
Град :Άγιος Γεώργιος/Agios Georgios
Регионот 1 :Κερύνεια/Keryneia
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :9390

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-06
ширина :35.32900
должина :33.20830
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Άγιος Γεώργιος/Agios Georgios, Κερύνεια/Keryneia се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 9390.

Другите се е достапен
Άγιος Γεώργιος/Agios Georgios, Κερύνεια/Keryneia,9390 ©2014 Поштенски Пребарување