Qiprokodin postar Query
QiproΛάρνακα/LarnakaΛάρνακα/Larnaka: 6057
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka: 6057

6057

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka
Qytet :Λάρνακα/Larnaka
Rajon 1 :Λάρνακα/Larnaka
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :6057

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-03
gjerësi :34.92627
gjatësi :33.62142
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 6057.

Të tjerët u kërkohet në
Λάρνακα/Larnaka, Λάρνακα/Larnaka,6057 ©2014 kodin postar Query