Qiprokodin postar Query
QiproΛευκωσία/LefkosiaΠαλαιχώρι Ορεινής/Palaichori Oreinis: 2745
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Παλαιχώρι Ορεινής/Palaichori Oreinis, Λευκωσία/Lefkosia: 2745

2745

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Παλαιχώρι Ορεινής/Palaichori Oreinis, Λευκωσία/Lefkosia
Qytet :Παλαιχώρι Ορεινής/Palaichori Oreinis
Rajon 1 :Λευκωσία/Lefkosia
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :2745

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-01
gjerësi :34.92621
gjatësi :33.11296
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Παλαιχώρι Ορεινής/Palaichori Oreinis, Λευκωσία/Lefkosia është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 2745.

Të tjerët u kërkohet në
Παλαιχώρι Ορεινής/Palaichori Oreinis, Λευκωσία/Lefkosia,2745 ©2014 kodin postar Query