Qiprokodin postar Query
QiproΛευκωσία/LefkosiaΠεριστερωνάρι/Peristeronari: 2929
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Περιστερωνάρι/Peristeronari, Λευκωσία/Lefkosia: 2929

2929

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Περιστερωνάρι/Peristeronari, Λευκωσία/Lefkosia
Qytet :Περιστερωνάρι/Peristeronari
Rajon 1 :Λευκωσία/Lefkosia
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :2929

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-01
gjerësi :35.12772
gjatësi :32.87436
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Περιστερωνάρι/Peristeronari, Λευκωσία/Lefkosia është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 2929.

Të tjerët u kërkohet në
Περιστερωνάρι/Peristeronari, Λευκωσία/Lefkosia,2929 ©2024 kodin postar Query