Qiprokodin postar Query
QiproΚερύνεια/KeryneiaΆγιος Αμβρόσιος/Agios Amvrosios: 9560
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Άγιος Αμβρόσιος/Agios Amvrosios, Κερύνεια/Keryneia: 9560

9560

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Άγιος Αμβρόσιος/Agios Amvrosios, Κερύνεια/Keryneia
Qytet :Άγιος Αμβρόσιος/Agios Amvrosios
Rajon 1 :Κερύνεια/Keryneia
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :9560

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-06
gjerësi :35.32601
gjatësi :33.57301
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Άγιος Αμβρόσιος/Agios Amvrosios, Κερύνεια/Keryneia është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 9560.

Të tjerët u kërkohet në
Άγιος Αμβρόσιος/Agios Amvrosios, Κερύνεια/Keryneia,9560 ©2014 kodin postar Query