Qiprokodin postar Query
QiproΚερύνεια/KeryneiaΑγύρτα (Αγίρδα)/Agyrta: 9541
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Αγύρτα (Αγίρδα)/Agyrta, Κερύνεια/Keryneia: 9541

9541

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Αγύρτα (Αγίρδα)/Agyrta, Κερύνεια/Keryneia
Qytet :Αγύρτα (Αγίρδα)/Agyrta
Rajon 1 :Κερύνεια/Keryneia
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :9541

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-06
gjerësi :35.26098
gjatësi :33.26982
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Αγύρτα (Αγίρδα)/Agyrta, Κερύνεια/Keryneia është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 9541.

Të tjerët u kërkohet në
 • 17700 Kampong+Jenup,+17700,+Ayer+Lanas,+Kelantan
 • 83109 קריית+מלאכי/Kiryat+Malakhi,+אשקלון/Ashkelon,+מחוז+הדרום/South
 • None Talle+Alforma,+Birni+N'konni,+Birni+N'konni,+Tahoua
 • 111303 Bustan/Бустан,+Parkent/Паркент,+Tashkent+province/Ташкентская+область
 • 3317 Colonia+Tunén,+Portuguesa,+Centro-Occidental
 • K2J+0T1 K2J+0T1,+Nepean,+Ottawa,+Ontario
 • 45400 Sungai+Leman,+45400,+Sekinchan,+Selangor
 • None Kouhoye+Attaou,+Adjiekoria,+Dakoro,+Maradi
 • 528824 Tampines+Street+73,+4,+Pinevale,+Singapore,+Tampines,+Tampines,+Simei,+East
 • 75050 Lorong+Bukit+Senjuang,+75050,+Melaka,+Melaka
 • None Darey+Bangou,+Karma,+Kollo,+Tillaberi
 • 88354-492 Rua+Floriano+Kohler,+Souza+Cruz,+Brusque,+Santa+Catarina,+Sul
 • 24648 Robledo+de+Fenar,+24648,+León,+Castilla+y+León
 • H7A+4A5 H7A+4A5,+Laval,+Laval,+Laval,+Quebec+/+Québec
 • None Dher+Madow,+Cadale,+Middle+Shabelle
 • 9541 Αγύρτα+(Αγίρδα)/Agyrta,+Κερύνεια/Keryneia
 • BD2917 Kampong+Belimbing,+Kota+Batu,+Brunei+Muara
 • BL2112 Kampong+Tamoi+Tengah,+Tamoi,+Brunei+Muara
 • 06400 Kampong+Pelanduk+Jatuh,+06400,+Pokok+Sena,+Kedah
 • None Gadanko,+Bande,+Magaria,+Zinder
Αγύρτα (Αγίρδα)/Agyrta, Κερύνεια/Keryneia,9541 ©2014 kodin postar Query