КипарПоштенски Пребарување
КипарΛάρνακα/LarnakaΑγγλικός Στρατός Δεκέλειας/Anglikos Stratos Dekeleias: 6370
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Αγγλικός Στρατός Δεκέλειας/Anglikos Stratos Dekeleias, Λάρνακα/Larnaka: 6370

6370

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Αγγλικός Στρατός Δεκέλειας/Anglikos Stratos Dekeleias, Λάρνακα/Larnaka
Град :Αγγλικός Στρατός Δεκέλειας/Anglikos Stratos Dekeleias
Регионот 1 :Λάρνακα/Larnaka
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :6370

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-03
ширина :34.98167
должина :33.73780
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Αγγλικός Στρατός Δεκέλειας/Anglikos Stratos Dekeleias, Λάρνακα/Larnaka се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 6370.

Другите се е достапен
Αγγλικός Στρατός Δεκέλειας/Anglikos Stratos Dekeleias, Λάρνακα/Larnaka,6370 ©2024 Поштенски Пребарување