КипарПоштенски Пребарување
КипарΛάρνακα/LarnakaΑγία 'Αννα/Agia Anna: 7641
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Αγία 'Αννα/Agia Anna, Λάρνακα/Larnaka: 7641

7641

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Αγία 'Αννα/Agia Anna, Λάρνακα/Larnaka
Град :Αγία 'Αννα/Agia Anna
Регионот 1 :Λάρνακα/Larnaka
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :7641

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-03
ширина :34.92465
должина :33.48445
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Αγία 'Αννα/Agia Anna, Λάρνακα/Larnaka се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 7641.

Другите се е достапен
Αγία 'Αννα/Agia Anna, Λάρνακα/Larnaka,7641 ©2024 Поштенски Пребарување