КипарПоштенски Пребарување
КипарΛάρνακα/LarnakaΆγιος Θεόδωρος Σκαρίνου/Agios Theodoros Skarinou: 7730
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Άγιος Θεόδωρος Σκαρίνου/Agios Theodoros Skarinou, Λάρνακα/Larnaka: 7730

7730

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Άγιος Θεόδωρος Σκαρίνου/Agios Theodoros Skarinou, Λάρνακα/Larnaka
Град :Άγιος Θεόδωρος Σκαρίνου/Agios Theodoros Skarinou
Регионот 1 :Λάρνακα/Larnaka
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :7730

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-03
ширина :34.77842
должина :33.38630
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Άγιος Θεόδωρος Σκαρίνου/Agios Theodoros Skarinou, Λάρνακα/Larnaka се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 7730.

Другите се е достапен
Άγιος Θεόδωρος Σκαρίνου/Agios Theodoros Skarinou, Λάρνακα/Larnaka,7730 ©2024 Поштенски Пребарување