КипарПоштенски Пребарување
КипарΛεμεσός/LemesosΆγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios: 4104
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos: 4104

4104

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos
Град :Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios
Регионот 1 :Λεμεσός/Lemesos
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :4104

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-02
ширина :34.70516
должина :33.05035
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 4104.

Другите се е достапен
Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos,4104 ©2014 Поштенски Пребарување