Qiprokodin postar Query
QiproΛεμεσός/LemesosΆγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios: 4104
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos: 4104

4104

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos
Qytet :Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios
Rajon 1 :Λεμεσός/Lemesos
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :4104

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-02
gjerësi :34.70516
gjatësi :33.05035
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 4104.

Të tjerët u kërkohet në
Άγιος Αθανάσιος/Agios Athanasios, Λεμεσός/Lemesos,4104 ©2014 kodin postar Query