КипарПоштенски Пребарување
КипарΠάφος/PafosΆγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron: 8607
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos: 8607

8607

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos
Град :Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron
Регионот 1 :Πάφος/Pafos
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :8607

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-05
ширина :34.80664
должина :32.66083
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 8607.

Другите се е достапен
Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos,8607 ©2014 Поштенски Пребарување