Qiprokodin postar Query
QiproΠάφος/PafosΆγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron: 8607
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos: 8607

8607

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos
Qytet :Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron
Rajon 1 :Πάφος/Pafos
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :8607

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-05
gjerësi :34.80664
gjatësi :32.66083
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 8607.

Të tjerët u kërkohet në
Άγιος Γεώργιος Κελοκεδάρων/Agios Georgios Kelokedaron, Πάφος/Pafos,8607 ©2014 kodin postar Query