КипарПоштенски Пребарување
КипарΠάφος/PafosΧλώρακας/Chlorakas: 8200
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos: 8200

8200

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos
Град :Χλώρακας/Chlorakas
Регионот 1 :Πάφος/Pafos
Земја :Кипар(CY)
Поштенски :8200

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :CY-05
ширина :34.80022
должина :32.40920
Временска Зона :Asia/Nicosia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos се наоѓа во Кипар. Нејзините поштенски код е 8200.

Другите се е достапен
Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos,8200 ©2022 Поштенски Пребарување