Qiprokodin postar Query
QiproΠάφος/PafosΧλώρακας/Chlorakas: 8200
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos: 8200

8200

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos
Qytet :Χλώρακας/Chlorakas
Rajon 1 :Πάφος/Pafos
Vend :Qipro(CY)
Kodi Postar :8200

Informacione të Tjera
Gjuhë :Greek/English (EL/EN)
Kodi Rajoni :CY-05
gjerësi :34.80022
gjatësi :32.40920
Zona Koha :Asia/Nicosia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos është e vendosur në Qipro.Kodi i saj është zip 8200.

Të tjerët u kërkohet në
Χλώρακας/Chlorakas, Πάφος/Pafos,8200 ©2022 kodin postar Query